Witamy i zapraszamy do współpracy

Witamy na stronie internetowej naszego zakładu kamieniarskiego.
Zapraszamy do odwiedzenia firmy, która od wielu lat zajmuje się przerobem kamienia naturalnego. Nasze doświadczenie pomoże
Państwu w odpowiednim dopasowaniu naszych produktów do swoich potrzeb. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania kamieniarskie!

więcej


Oferta

Oferujemy szeroką gamę kolorów kamienia zarówno naturalnego jak i kompozytów, z których wykonujemy na indywidualne zamówienia klienta:

• blaty kuchenne
• blaty łazienkowe
• parapety
• kominki, zabudowy z rozprowadzeniem ciepła
• schody wewnętrzne i zewnętrzne
• elewacje kamienne, granitowe, z piaskowca
• układanie posadzek marmurowych, granitowych
• ogrodzenia kamienne.

Onyx – producent parapetów i blatów kamiennych.

Ze względu na swoje funkcje użytkowe i dekoracyjne, kamień stał się bardzo popularnym tworzywem, z którego powstają liczne elementy wykończeniowe. Blaty i parapety kamienne to tylko jedne z przykładowych sposobów zastosowania tego materiału. Wykonujemy niezwykle solidne, charakteryzujące się niebywałą estetyką parapety marmurowe i granitowe, blaty kuchenne i łazienkowe oraz inne wyroby kamieniarskie, które jak do tej pory uatrakcyjniły wnętrza wielu domów, biur i innych obiektów nie tylko na terenie miasta Warszawa, ale także w całej Polsce.

Projektujemy, wykonujemy, a także montujemy blaty oraz parapety kamienne – granitowe i marmurowe.

Jako specjaliści w dziedzinie wykończenia wnętrz stylowym kamieniem, oferujemy Państwu szeroką gamę atrakcyjnych rozwiązań dla domu i firmy. Oferujemy solidne i eleganckie parapety granitowe oraz marmurowe zewnętrzne i wewnętrzne. Polecamy również piękne blaty kuchenne, a także łazienkowe – montowane do umywalek podklejanych oraz nakładanych. Oferujemy estetyczne obudowy sprzętu AGD do kuchni i łazienki oraz akcesoria, takie jak mydelniczki, półki i różnego rodzaju uchwyty. Ponadto wykonujemy profesjonalne pomiary i służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru materiału oraz koloru.

Onyx – producent i wykonawca schodów kamiennych.

Solidne schody kamienne wniosą szyk i elegancję do każdego wnętrza. Dzięki ofercie naszej firmy, otrzymacie Państwo schody, o jakich marzycie. Oferujemy kompleksowe wykonanie schodów wewnętrznych, zewnętrznych, ażurowych i zabiegowych.

Wykonujemy stylowe schody z różnego rodzaju kamienia. Oferujemy schody marmurowe i granitowe, których bogata gama kolorystyczna i piękna estetyka będzie doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza. Polecane przez nas rozwiązania pozwolą wydobyć naturalne piękno cennych kamieni i dzięki odpowiedniemu projektowi, zręcznie wkomponować je w stylistykę Państwa domu lub firmy, tak aby uzyskać zadowalający efekt. Wykonujemy również zabezpieczenia zmniejszające śliskość schodów: groszkowanie, nacięcia lub specjalne środki chemiczne.

Tworzymy solidne, stylowe i niezwykle estetyczne schody kamienne – marmurowe lub granitowe. Zapewniamy kompleksową obsługę – projekt, wykonawstwo i montaż.

Wykonane przez naszą firmę schody kamienne można podziwiać w wielu miastach w Polsce. Jednym z nich jest Poznań. To właśnie tutaj cieszymy się największą popularnością jako rzetelna firma zajmująca się produkcją wyrobów kamieniarskich.

Na każdym etapie, od projektu, po kompletną realizację, służymy profesjonalną poradą i jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i uwagi. Chętnie pomożemy w wyborze kamienia i projektu schodów tak, aby były to rozwiązania najodpowiedniejsze dla danego obiektu i zgodne z Państwa oczekiwaniami. Nasi doskonałej klasy fachowcy zajmą się odpowiednim wymiarowaniem, wykonaniem oraz montażem danego projektu. Na wszystkie schody kamienne udzielamy gwarancji. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Projektowanie, obudowywanie oraz montaż kominków.

Nasza oferta obejmuje zarówno kominki stylowe, jak i nowoczesne. Wszystkie realizacje wykonujemy z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Wykonując każde zlecenie, mamy na uwadze to, że realizujemy je dla naszych szanownych Klientów i to właśnie ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dlatego jesteśmy otwarci na proponowane przez Klientów projekty oraz wszelkie uwagi i życzenia z ich strony. Chętnie doradzimy, czy dany projekt jest z technicznego punktu widzenia możliwy do realizacji oraz podpowiemy, w jaki sposób można go ulepszyć. Zachęcamy do przejrzenia galerii naszych realizacji.

Budując kominki, oferujemy szeroki wybór wariantów ich kamiennej zabudowy.

Kominek można wykończyć na wiele sposobów. Można w tym celu użyć praktycznie wszystkich rodzajów kamienia. Popularność tego typu obudów wynika z faktu, że kamień jest materiałem niepalnym, odpornym na zarysowania, pęknięcia i inne uszkodzenia, a odpowiednie wykonanie oraz dbałość o konserwację takiej obudowy sprawią, że będzie ona w zasadzie niezniszczalna. Do zabudowy kominków wykorzystuje się kamienie zarówno miękkie, jak marmur, trawertyn czy piaskowiec, jak również granit.

Bez względu na rodzaj kamienia, wszystkie nasze realizacje cechują się solidnością oraz niebywałą estetyką. Wybierając nasze usługi, możecie Państwo być pewni, że Wasz kominek będzie synonimem elegancji i stylu. Do tej pory wykonaliśmy wiele obudów kamiennych, które uatrakcyjniły wnętrza domów, biur i innych obiektów znajdujących się nie tylko na terenie miasta Poznań, ale także w całej Polsce.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia. Zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa kominek Waszych marzeń.

Onyx – wykonawca zewnętrznych dekoracji kamiennych.

Elewacje granitowe to doskonałe rozwiązanie dla Klientów poszukujących ciekawego i oryginalnego pomysłu na zewnętrzną dekorację budynku, niezależnie od tego, czy jest to dom, firma, czy obiekt użyteczności publicznej.

Oferujemy różnorodne propozycje elewacji obejmujących całe ściany lub ich fragmenty, obudowy okien i drzwi, balustrady balkonów oraz wiele innych aranżacji, wśród których każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Proponujemy elewacje granitowe wykonane zarówno z dużych bloków tego surowca, jak i z mniejszych płyt i zupełnie drobnych elementów granitowych, dających efekt podobny do naturalnej ściany skalnej. Spokojne, eleganckie kolory, w jakich występuje granit pozwalają na dobranie stonowanej, jasnej lub ciemnej barwy surowca, która będzie najodpowiedniejsza dla danego obiektu. Ponadto, izolacyjne właściwości granitu pozwalają na zaoszczędzenie sporej ilości energii w budynku posiadającym elewację granitową, zwłaszcza zimą. Kompleksowo i profesjonalnie wykonujemy elewacje granitowe na wszelkiego rodzaju obiektach.

W swojej pracy wykorzystujemy również inne odmiany kamienia. Należą do nich między innymi marmur, piaskowiec i trawertyn. Naszą ofertę kierujemy do klientów z całego kraju. Poznań, Warszawa, Wrocław? Nie istotne, w jakim mieście chcecie Państwo estetycznie i solidnie udekorować ściany Waszych domów, budynków firmowych czy też innego rodzaju obiektów. Zawsze możecie liczyć na naszą profesjonalną pomoc. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy rzetelne doradztwo w wyborze optymalnego typu kamienia, szybkość realizacji oraz najwyższy poziom wykonywanych prac.

Zakład Kamieniarski
Leszek Staniak
ul. Jedności 68
05-520 Janczewice
kom. +48 603 799 083 (24h)
kom. +48 504 270 639
onyx@onyx.waw.pl

Istnieje możliwość umówienia spotkania poza godzinami
pracy biura, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

© 2013 Copyright onyx.waw.pl

projekt i realizacja: primacom.pl
Studio Reklamy Internetowej i Tradycyjnej