Witamy i zapraszamy do współpracy

Witamy na stronie internetowej naszego zakładu kamieniarskiego.
Zapraszamy do odwiedzenia firmy, która od wielu lat zajmuje się przerobem kamienia naturalnego. Nasze doświadczenie pomoże
Państwu w odpowiednim dopasowaniu naszych produktów do swoich potrzeb. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania kamieniarskie!

więcej


O nas

Jesteśmy firmą kamieniarską świadczącą szeroki zakres prac w dziedzinie kamieniarstwa budowlanego i konserwacji elementów kamiennych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obróbce kamienia, projektowaniu, montażu i renowacji. Gwarantujemy najwyższy poziom usług i w efekcie końcowym Państwa zadowolenie z wykonanego zlecenia.

Naszą firmę wyróżnia wysoki standard, terminowość prac oraz indywidualne podejście do każdego zadania. Każdy projekt realizujemy z pasją, dbając jednocześnie o najmniejszy nawet szczegół. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Dojeżdzamy do klienta z próbkami kamienia, wykonujemy pomiary i kosztorysy. Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnej firmy specjalizującej się w obróbce kamienia, zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, z którą chętnie podzielimy się z Klientem. Nasze prace są ozdobą i wizytówką wnętrz domów, mieszkań oraz otoczenia posesji.

Zakład Kamieniarski
Leszek Staniak
ul. Jedności 68
05-520 Janczewice
kom. +48 603 799 083 (24h)
kom. +48 504 270 639
onyx@onyx.waw.pl

Istnieje możliwość umówienia spotkania poza godzinami
pracy biura, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

© 2013 Copyright onyx.waw.pl

projekt i realizacja: primacom.pl
Studio Reklamy Internetowej i Tradycyjnej